Trendy w projektowaniu łazienki

Śledź trendy

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli budujemy dom lub planujemy remont. Ponieważ trendy stale się zmieniają, warto zwrócić uwagę na kilka najbardziej istotnych zagadnień, o których trzeba pamiętać podczas wyboru wyposażenia łazienkowego.

Modna kolorystyka

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i stylistyka. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Z pewnością odpowiadają one za niezwykły klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na praktyczność. Ważna będzie dobrej jakości armatura łazienkowa łowicz, która spełni wszystkie wymagania mieszkańców naszego domu. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita.

Solidna wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Kluczowe jest również dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Obecnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to stać na samym środku łazienki.

Źródło: http://cbugama.pl

Powrót na górę